Oferta  |  Chrzty, sesje komunijne

Zarówno Chrzest Święty, jak i I Komunia Święta to bardzo ważne momenty w życiu każdego dziecka.

Proponuję Wam kilka pakietów, aby każdy znalazł coś dla siebie:

 • Pakiet STANDARD – 250 zł
  Obejmuje sesję z której to otrzymujecie Państwo 10 fotogarafii formatu 15x21cm, fotografie na CD. Oczywiście zdjęcia poddane są pełnej, profesjonalnej i autorskiej obróbce. Każde kolejne ujęcie – 20 zł.
 • Pakiet STANDARD PLUS – 350 zł
  Obejmuje zarówno sesję, jak i reportaż z kościoła. Otrzymujecie Państwo 20 fotogarafii formatu 15x21cm, fotografie na CD. Oczywiście zdjęcia poddane są pełnej, profesjonalnej i autorskiej obróbce. Każde kolejne ujęcie – 20 zł.
 • Pakiet PREMIUM – 500 zł
  Pakiet ten obejmuje sesję, reportaż z przygotowań dziecka w domu jak i reportaż z kościoła. Otrzymujecie Państwo 30 fotogarafii formatu 15x21cm, fotografie na CD. Oczywiście zdjęcia poddane są pełnej, profesjonalnej i autorskiej obróbce. Każde kolejne ujęcie – 20 zł.
 • Pakiet PREMIUM PLUS – 550 zł
  Pakiet ten obejmuje sesję, reportaż z przygotowań dziecka w domu jak i reportaż z kościoła, zdjęcia rodzinne z wszystkimi gośćmi. Otrzymujecie Państwo 40 fotogarafii formatu 15x21cm, fotografie na CD. Oczywiście zdjęcia poddane są pełnej, profesjonalnej i autorskiej obróbce. Każde kolejne ujęcie – 20 zł.
 • Pakiet EKSTRA – 600 zł
  Pakiet ten obejmuje sesję, reportaż z przygotowań dziecka w domu, jak i reportaż z kościoła, zdjęcia rodzinne z wszystkimi gośćmi. Otrzymujecie Państwo 20 fotogarafii formatu 15x21cm, fotografie na CD. Oczywiście zdjęcia poddane są pełnej, profesjonalnej i autorskiej obróbce. Każde kolejne ujęcie – 20 zł. W pakiecie tym, otrzymujecie Państwo także album fotoksiążkę o wymiarach 20x20 cm z indywidualnym projektem.
 • Pakiet EXTRA PLUS – 650 zł
  Pakiet ten obejmuje sesję, reportaż z przygotowań dziecka w domu, jak i reportaż z kościoła, zdjęcia rodzinne z wszystkimi gośćmi. Zdjęcie grupowe wraz z odbitką dla każdej rodziny. Otrzymujecie także 20 fotogarafii formatu 15x21cm, fotografie na CD. Oczywiście zdjęcia poddane są pełnej, profesjonalnej i autorskiej obróbce. Każde kolejne ujęcie – 20 zł. W pakiecie tym otrzymujecie także album fotoksiążkę o wymiarach 20x20 cm z indywidualnym projektem.