Oferta  |  Sesja ciążowa „W oczekiwaniu”

Ciąża to szczególny moment w życiu kobiety, to czas pełen oczekiwań, który warto zachować w pamięci uwieczniając na pięknych fotografiach. Zdjęcia z tego wspaniałego okresu będą nie tylko miłym wspomnieniem, ale także cudowną pamiątką na całe życie dla Waszego dziecka.

Najkorzystniejszym momentem na wykonanie sesji „w oczekiwaniu” jest czas pomiędzy 7 a 8 miesiącem ciąży. Wtedy to brzuszek jest już dobrze i ładnie zarysowany, a mimo to nie przeszkadza i nie męczy przyszłej mamy.

Każda sesja „W oczekiwaniu” przygotowywana jest bardzo indywidualnie, po wcześniejszej konsultacji. Możemy wykonać sesję w aranżacji bardzo intymnej, ale także i na wesoło. Bardzo ważne jest aby w dniu sesji przyszła mama była wypoczęta i zrelaksowana. Podczas sesji przyszłej mamie może towarzyszyć mąż, partner, dzieci lub po prostu zaufana osoba.
Garderobę ustalamy w rozmowie przed sesją, ale watro zawsze zabrać ze sobą pare jeansów, biały t-shirt, ładną bieliznę czy sukienkę, która wyeksponuje brzuszek. Oczywiście posiadam własny asortyment rekwizytów, ubrań, które wykorzystuję podczas sesji, jednak mimo to, warto zabrać ze sobą bardziej osobiste akcesoria, jak: zdjęcie z USG, ubranka dla maluszka, buciki, itp.

Sesje „W oczekiwaniu” mogą odbywać się:

  • w moim studio
  • w plenerze
  • lub w Waszym przytulnym domku

Koszt sesji ciążowej wynosi:
400 zł- Pakiet 10 zdjęć.
W każdym z tych przypadków cena obejmuje wykonanie sesji, wykorzystanie akcesoriów, a także 10 fotografii, które zostają poddane profesjonalnej i autorskiej obróbce, wywołane w formacie 15×21 cm i nagranych na płytę CD w pełnej jakości. Koszt każdej kolejnej fotografii to 30 zł. Jeżeli sesja odbywa się w plenerze lub w Waszym domu, należy pamiętać o kosztach dojazdu, które ustalam indywidualnie z każdym klientem .
500 zł- Pakiet 15 zdjęć.
W każdym z tych przypadków cena obejmuje wykonanie sesji, wykorzystanie akcesoriów, a także 15 fotografii, które zostają poddane profesjonalnej i autorskiej obróbce, wywołane w formacie 15×21 cm i nagranych na płytę CD w pełnej jakości. Koszt każdej kolejnej fotografii to 30 zł. Jeżeli sesja odbywa się w plenerze lub w Waszym domu, należy pamiętać o kosztach dojazdu, które ustalam indywidualnie z każdym klientem .
600 zł- Pakiet 20 zdjęć.
W każdym z tych przypadków cena obejmuje wykonanie sesji, wykorzystanie akcesoriów, a także 20 fotografii, które zostają poddane profesjonalnej i autorskiej obróbce, wywołane w formacie 15×21 cm i nagranych na płytę CD w pełnej jakości. Koszt każdej kolejnej fotografii to 30 zł. Jeżeli sesja odbywa się w plenerze lub w Waszym domu, należy pamiętać o kosztach dojazdu, które ustalam indywidualnie z każdym klientem .
Wybór należy do Was, to Wy decydujecie gdzie i jakie zdjęcia pragniecie mieć.