Oferta  |  Sesja ciążowa „W oczekiwaniu”

Ciąża to szczególny moment w życiu kobiety, to czas pełen oczekiwań, który warto zachować w pamięci uwieczniając na pięknych fotografiach. Zdjęcia z tego wspaniałego okresu będą nie tylko miłym wspomnieniem, ale także cudowną pamiątką na całe życie dla Waszego dziecka.

Najkorzystniejszym momentem na wykonanie sesji „w oczekiwaniu” jest czas pomiędzy 7 a 8 miesiącem ciąży. Wtedy to brzuszek jest już dobrze i ładnie zarysowany, a mimo to nie przeszkadza i nie męczy przyszłej mamy.

Każda sesja „W oczekiwaniu” przygotowywana jest bardzo indywidualnie, po wcześniejszej konsultacji. Możemy wykonać sesję w aranżacji bardzo intymnej, ale także i na wesoło. Bardzo ważne jest aby w dniu sesji przyszła mama była wypoczęta i zrelaksowana. Podczas sesji przyszłej mamie może towarzyszyć mąż, partner, dzieci lub po prostu zaufana osoba.
Garderobę ustalamy w rozmowie przed sesją, ale watro zawsze zabrać ze sobą pare jeansów, biały t-shirt, ładną bieliznę czy sukienkę, która wyeksponuje brzuszek. Oczywiście posiadam własny asortyment rekwizytów, ubrań, które wykorzystuję podczas sesji, jednak mimo to, warto zabrać ze sobą bardziej osobiste akcesoria, jak: zdjęcie z USG, ubranka dla maluszka, buciki, itp.

Sesje „W oczekiwaniu” mogą odbywać się:

  • w moim studio: koszt sesji wynosi 250 zł
  • w plenerze: koszt sesji wynosi 300 zł
  • lub w Waszym przytulnym domku: koszt sesji wynosi 350 zł

W każdym z tych przypadków otrzymujecie Państwo 10 fotografii poddanych pełnej, profesjonalnej i autorskiej obróbce, nagranych na płytę CD w pełnej jakości. Koszt każdej kolejnej fotografii to 20 zł.

Wybór należy do Was, to Wy decydujecie gdzie i jakie zdjęcia pragniecie mieć.