Oferta  |  Sesja noworodkowa „Witaj na świecie”

Sesja noworodkowa przeznaczona jest dla maluszków pomiędzy 5 a 14 dniem życia. Dlaczego? Właśnie wtedy noworodki przesypiają większą część dnia głębokim snem. Ponadto ciałka maluszków są nadal elastyczne, pamiętają one pozycję z brzuszka mamy, co ułatwia układanie maleństw do zdjęć.

Oczywiście studio dla takiej kruszynki jest odpowiednio przygotowane, dogrzane. Akcesoria, które wykorzystuję podczas sesji: owijki, kocyki, opaski, czapeczki, kosze, skrzynki i inne rekwizyty są podstawowym wyposażeniem mojego studia.

Jaki jest czas trawania sesji „Witaj na świecie”? Otóż to jest sprawa bardzo indywidualna. Czasami godzinę, a zdarza się i tak, że nawet cztery. Czas uzależniony jest od modela i jego chęci współpracy. Podczas trwania sesji musimy uwzględnić przerwę związaną z karmieniem, zmianą aranżacji, czy uśpieniem maluszka. Bardzo ważne jest, aby maluszek tuż przed sesją był nakarmiony.
Oczywiście podaczas sesji maluszkowi mogą towarzyszyć nie tylko rodzice ale i rodzeństwo lub dziadkowie. Sesja „Witaj na świecie” ma na celu utrwalenie tego – co najcenniejsze – pierwszych chwil z życia Waszego dziecka.

Jakie są możliwości?:
Sesje „Witaj na świecie” mogą odbywać się:

  • w moim studio
  • w plenerze
  • lub w Waszym przytulnym domku

  Koszt sesji noworodkowej wynosi:
  400 zł- Pakiet 10 zdjęć.
  W każdym z tych przypadków cena obejmuje wykonanie sesji, wykorzystanie akcesoriów, a także 10 fotografii, które zostają poddane profesjonalnej i autorskiej obróbce, wywołane w formacie 15×21 cm i nagranych na płytę CD w pełnej jakości. Koszt każdej kolejnej fotografii to 30 zł. Jeżeli sesja odbywa się w plenerze lub w Waszym domu, należy pamiętać o kosztach dojazdu, które ustalam indywidualnie z każdym klientem .
  500 zł- Pakiet 15 zdjęć.
  W każdym z tych przypadków cena obejmuje wykonanie sesji, wykorzystanie akcesoriów, a także 15 fotografii, które zostają poddane profesjonalnej i autorskiej obróbce, wywołane w formacie 15×21 cm i nagranych na płytę CD w pełnej jakości. Koszt każdej kolejnej fotografii to 30 zł. Jeżeli sesja odbywa się w plenerze lub w Waszym domu, należy pamiętać o kosztach dojazdu, które ustalam indywidualnie z każdym klientem .
  600 zł- Pakiet 20 zdjęć.
  W każdym z tych przypadków cena obejmuje wykonanie sesji, wykorzystanie akcesoriów, a także 20 fotografii, które zostają poddane profesjonalnej i autorskiej obróbce, wywołane w formacie 15×21 cm i nagranych na płytę CD w pełnej jakości. Koszt każdej kolejnej fotografii to 30 zł. Jeżeli sesja odbywa się w plenerze lub w Waszym domu, należy pamiętać o kosztach dojazdu, które ustalam indywidualnie z każdym klientem .
  Wybór należy do Was, to Wy decydujecie gdzie i jakie zdjęcia pragniecie mieć.